BUGU KLUB

Hľadáte pre svoj tím výnimočný zamestnanecký benefit, ktorý prispeje k lepšej firemnej kultúre? 

Objavte Raňajkový klub Bugu a presvedčte sa aj vy, že sýty zamestnanec je produktívny zamestnanec! Vyskúšajte ZDARMA ochutnávku 6 prvotriednych ovsených kaší Bugu plných proteínu, ktoré vyrábame ručne každý deň, aby boli rovnako ako vy – čerstvé po celý deň.

Vyskúšajte našu špeciálnu ponuku prvých 6 BUGU kaší úplne ZDARMA!

Naplánujte si doručenie kedykoľvek Vám to vyhovuje priamo až k Vaším dverám a vychutnajte si svoje prvé firemné BUGU raňajky.

Chcem prvých 6 BUGU kaší pre svoju firmu ZDARMA:

 

Ochutnali ste už naše ikonické BUGU kaše a chcete sa stať členom BUGU Raňajkového klubu?

Dohodnite si s nami pravidelný odber pre Vašu firmu a získate svoje zdravé raňajky vo vybranom čase vždy bez starosti priamo k dverám!

Napíšte nám na bugu@bugu.sk alebo zavolajte na tel.č. 0918 526 049

 

Je objednanie prvých 6 vzoriek BUGU kaší záväzné?

Vôbec nie. Získanie ochutnávky prvých 6 kaší, ktoré Vám doručíme priamo do Vašej firmy je úplne zdarma!

Ako mi budú BUGU kaše doručené do kancelárie?

Naše BUGU kaše Vám podľa dohodnutého času a dňa doručí kuriér priamo na adresu Vašej firmy. Kontaktovať Vás bude na zadané telefónne číslo. Platí to pre prvých 6 vzoriek BUGU kaší aj pre členov BUGU Raňajkového klubu, ktorí odberajú kaše pravidelne.

Môžem kedykoľvek zrušiť pravidelný odber kaší?

Áno. Odberanie BUGU kaší môžete kedykoľvek zrušiť. Najneskôr však 48 pred plánovaným doručením kaší (napr. ak Vám máme doručiť kaše vo štvrtok, zrušenie doručenia alebo členstva v BUGU Raňajkovom klube nám v tomto prípade musíte dať vedieť najneskôr v utorok). 

Ako bude moja firma platiť za pravidelné odbery BUGU kaší do firmy?

Úplne jednoducho. Pri pravidelnom odbere našich ovsených kaší platíte na konci mesiaca fakúrou reálne len za kaše, ktoré ste si objednali a boli Vám doručené. Ako poďakovanie za pravidelný odber budete mať každú 4. objednávku zdarma a nebude Vám fakturovaná! 

Objednali sme si prvých 6 kaší zdarma a chutili nám! Teraz chceme pravidelný odber. Aké máme možnosti?

Ak Vám naše BUGU kaše chutili stačí vyplniť formulár (Chcem byť členom BUGU Raňajkového klubu) a napísať nám aké doručenie by ste si priali, nechať na seba kontakt a my Vás budeme kontaktovať a radi navrhneme ponuku na mieru. Vieme Vám vyhovieť či už by ste chceli odber veľmi sporadicky (napr. len raz mesačne) alebo aj niekoľko krát týždenne. Je to len na Vás! 

Môžem si objednať pravidelný odber a stať sa členom BUGU Raňajkového klubu aj bez ochutnávky 6 vzoriek?

Samozrejme! Vyplňte druhý formulár na tejto stránke (Chcem byť členom BUGU Raňajkového klubu) alebo nás priamo kontaktujte telefonicky na tel. č. 0918 526 049 alebo napíšte na email bugu@bugu.sk , povedzte nám svoju predstavu frekvencie doručovania kaší a môžete si hneď užívať výhody členstva BUGU Raňajkového klubu.

Musím zadať IČO a názov firmy?

Áno, BUGU Raňajkový klub je určený pre firmy a preto je tento údaj povinný. Ak si chcete objednať naše kaše len pre seba, môžete si ich objednať tu https://www.bugu.sk/kase/ alebo cez aplikáciu WOLT.

 

Máte viac otázok? 

Kontaktujte nás cez kontaktný formulár, napíšte nám e-mail na bugu@bugu.sk alebo nám zavolajte na tel. č. 0918 526 049

* zľavy a akcie sa nedajú kombinovať

** ochutnávka prvých 6 kaší zdarma platí len pre nových zákazníkov, ktorí ešte neodoberajú BUGU ovsené kaše pre svoju firmu.

*** Na jednu firmu (jedno unikátne IČO) je možné požiadať o ochutnávku prvých 6 BUGU kaší len raz.

Späť do obchodu

Vytvoril Shoptet a Verteco.sk