FAQs

Z čoho je Bugu ovsená kaša vyrobená?

Bugu kaša obsahuje lokálne ovsené vločky, zrelé banány, bezlaktózové mlieko, vanilkový proteín a pramenitú vodu. Kašu varíme každé ráno čerstvú. Po miernom vychladnutí ju ručne posypeme 70% čokoládou a na vrch ukladáme výber zdravých orieškov, semienok a čerstvého ovocia. Chutí výborne za studena, ale aj pri izbovej teplote. 

 

Akú majú kaše trvanlivosť?

Trvanlivosť je 24 hodín pri izbovej teplote a 48 hodín pri teplote do 8°C. Každá kaša je na obale označená dátumom dňa, do konca ktorého ju treba skonzumovať.

 

Ako je kaša transportovaná počas donášky?

Každá kaša je po výstupnej kontrole kvality uzavretá vrchnákom a následne ju kuriér zabalenú v taške privezie k Vám.

 

Sú Bugu obaly ekologické?

Všetky naše obaly sú kompostovateľné vrátane misiek, vrchnákov, nálepiek a lyžičiek. Spolupracujeme s partnerom Vegware a Bionela, od ktorého všetky obaly odoberáme.

 

Ponúkate aj bezlepkové alebo vegánske ovsené kaše?

Momentálne nie, ale pracujeme na tom, aby sme uspokojili aj zákazníkov s týmito preferenciami.

 

Ako si môžem objednať Bugu kaše?

V prípade, že máte záujem o Bugu ovsené kaše ešte dnes, odporúčame Vám službu Wolt, Bolt alebo Foodpanda. V prípade, že máte záujem o donášku od nás vo forme predplatného, môžete si kaše objednať cez náš e-shop. Objednávka predplatného je možná pokiaľ je spravená aspoň deň vopred. Cez našu Bugu donášku Vám ponúkame aj možnosť pravidelnej donášky, napríklad raz týždenne alebo mesačne - stačí keď nám túto informáciu uvediete pri objednávke v poznámke. Každé jedno dodanie Vám budeme faktúrovať individuálne a pravidelnú objednávku môžete kedykoľvek zrušiť.

 

Aké sú možnosti platby?

Akceptujeme online platby, platby v hotovosti a platby platobnými kartami. Pre spoločnosti a individuálne situácie akceptujeme aj platbu prevodom na účet na základe vystavenej faktúry.

 

Ako riešite prístup k alergikom/diétam?

Okrem základu kaše, ktorý sa skladá z ovsených vločiek, bezlaktózového mlieka, banánov, srvátkového proteínu a pramenitej vody si môžete kašu objednať podľa výberu, ktorý ponúkame. Alergény uvádzame pri každom produkte na našej webstránke aj na stránke donáškových partnerov.

 

Môžem pri objednaní väčšieho množstva kaší dostať zľavu?

Áno, v prípade ak sa rozhodnete pre pravidelné predplatné v našom e-shope Vám pri objednávke 5 kaší a viac pribalíme jednu "Kokosovú" kašu zadarmo. Dovoz Bugu kaší našou donáškou je bezplatný vrámci Bratislavy pri objednávkach 12 Eur a viac.

 

Robíte aj catering?

Áno a radi. V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte na bugu@bugu.sk alebo na 0918 526 049.

 

 

Späť do obchodu

Vytvoril Shoptet a Verteco.sk