O NÁS

REBECA & VLADO

Sme dcéra-otec Duo. Máme radi zdravú výživu a poctivú ručnú manufaktúru. Veríme že zdravý lifestyle a kvalitné jedlo majú silný a pozitívny dopad na telo, myseľ aj dušu. Sami sme si prešli v živote rôznymi výzvami a vďaka zdravšiemu životnému štýlu sme dnes plný energie, cítime sa zdravšie a vitálnejšie. Sme presvedčení že kúsok zdravia a šťastia vo forme misky plnej ovsenej kaše, orieškov, semiačok a ovocia Vám vyčaruje úsmev na tvári a posunie aj Váš životný štýl bližšie k lepšiemu.

 


Robíme to z lásky k remeslu a pre Vaše zdravie.

  

  

 

   

  

PREČO BUGU OVSENÉ KAŠE?

Bugu je radosť z každodennej práce s krásnym a čerstvým produktom. Pravidelné komplimenty, milé reakcie a hodnotenia nám dodávajú energiu a chuť vstávať o druhej ráno.

Zároveň nás baví to, že aspoň v malom prinášame trochu zdravia do každodenného života každému z Vás. To, že je náš produkt zdravý je neodmysliteľnou súčasťou našej filozofie. Preto v Bugu kaši nenájdete nikdy nič trendové, nezdravé alebo komerčne lákavé, príklad slaný karamel, marshmallows, gumené macíky, lentilky atď.

Bugu vzniklo v roku 2019 a to v snahe udržať vyváženosť v zdravom životnom štýle ľudí počas tohoto hektického fungovania. Aby sme udržali to jediné, čo máme – naše telo v zdraví, je dôležité integrovať do životného štýlu viac kvality a v našom prípade chceme pomôcť zdravými ovsenými kašami Bugu.

Benefity našej Bugu ovsenej kaše spočívajú v zastúpení rozpustnej a nerozpustnej vlákniny, mnohých skupín vitamínov a minerálnych látok obsiahnutých v ovsených vločkách a ovocí, mono a polynenasýtených tukov obsiahnutých v orieškoch a semienkach, bielkovín, beta-glukánov a aventramidov, ktoré sa nachádzajú takmer výlučne v ovsených vločkách. Ako je všeobecne známe a potvrdené našou osobnou skúsenosťou, konzumácia vločiek je pre ľudský organizmus obrovským prínosom. Konzumácia ovsených vločiek môže prispievať ku regulácii krvného tlaku, glykémie a znižovaniu cholesterolu v krvi. Vďaka obsahu vlákniny konzumácia vločiek zvyšuje pocit nasýtenia prostredníctvom uvoľňovania peptidu YY (PYY). Vláknina z vločiek a ovocia slúži ako substrát pre črevné baktérie, čím konzumáciou ovsených kaší podporíte aj zvyšovanie početnosti črevných baktérií v tráviacom trakte. Naše ovsené kaše sú navyše topované semiačkami, orieškami a čerstvým ovocím. Chia, ľan, mak, kokos, lesné ovocie, granátové jablká, mandle a lieskovce dopĺňajú svojimi výživovými hodnotami už aj tak bohaté ovsené kaše. Bugu kaša je podľa nás Super Jedlo.

Späť do obchodu

Vytvoril Shoptet a Verteco.sk